Nabídka financování Zvířata
Zvířata
Váš zvířecí mazlíček si zaslouží kvalitní péči. Některé zákroky však mohou být finančně náročné. Pomozte vašemu mazlíčkovi ke zdravému životu.
Mám zájem

Dostupná péče pro každého

  • Financování ošetření od 2 000 do 50 000 Kč
  • Nulové poplatky za sjednání úvěru
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Zákaznická podpora

V průběhu naší praxe jsme se setkali s mnoha majiteli zvířat, kteří chtěli poskytnout svým mazlíčkům nejlepší možnou péči, ale jejich finanční situace jim to neumožňovala. Proto jsme se rozhodli vytvořit snadný způsob, jak financovat zdravotní péči pro vaše zvířecí přátele.


Financování veterinárních zákroků je rychlé a jednoduché. Váš veterinární lékař připraví cenovou kalkulaci pro potřebný zákrok. Poté stačí vyplnit náš formulář s IČO lékaře, částkou zákroku, vaším e-mailem a telefonním číslem. Následně rovnou vyplníte žádost o financování na webu společnosti Essox. Zároveň vám do mailu pošleme informace k vyplnění žádosti. Po vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr obdržíte e-mailem návrh smlouvy k podpisu. Následně váš lékař nebo klinika obdrží peníze a vy tak můžete rovnou domlouvat termín zákroku.Během tohoto jednoduchého procesu jsme vám neustále k dispozici na telefonu nebo přes e-mail. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme.

Spočítejte si výši splátky

Žádost o financování

Po odeslání vám zašleme na e-mail instrukce k vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr.

Informace k financovaní

Žádost

Po kliknutí na tlačítko budete pokračovat ve vaší žádosti.

Kalkulačka Stáhnout obrázek
Název firmy:
Cena zboží:
Telefon: nevyplněn


Vytvořit další
VYTVOŘIT

Další nabídka financování

Péče o zdraví, krásu i vašeho mazlíčka - spočítejte si orientační výši splátky.