Nabídka financování Brýle
Brýle
Optické pomůcky, jako jsou brýle, jsou klíčové pro mnoho lidí k dosažení jasného a ostrého vidění. Avšak kvalitní brýle a speciální čočky mohou být finančně náročné, zejména když nejsou kryty zdravotním pojištěním.
Mám zájem

Dostupná péče pro každého

  • Financování ošetření od 2 000 do 300 000 Kč
  • Měsíční odklad první splátky
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Nulové poplatky za sjednání úvěru
  • Zákaznická podpora

Často se setkáváme s klienty, kteří potřebují nové brýle nebo speciální čočky, ale nejsou schopni uhradit náklady najednou. Chceme umožnit všem přístup k nejlepší možné optické péči, a proto jsme vyvinuli flexibilní financování pro ty, kteří to potřebují.


Postup je jednoduchý. Váš lékař určí celkovou cenu léčebného zákroku. Poté stačí vyplnit náš formulář s IČO lékaře, částkou zákroku, vaším e-mailem a telefonním číslem. Následně rovnou vyplníte žádost o financování na webu společnosti Essox. Zároveň vám do mailu pošleme informace k vyplnění žádosti. Po vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr obdržíte e-mailem návrh smlouvy k podpisu. Následně váš lékař nebo klinika obdrží peníze a vy tak můžete rovnou domlouvat termín zákroku.Během tohoto jednoduchého procesu jsme vám neustále k dispozici na telefonu nebo zde v online chatu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Pomůžeme vám opět vidět ostře.

Spočítejte si výši splátky

Žádost o financování

Po odeslání vám zašleme na e-mail instrukce k vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr.

Informace k financovaní

Žádost

Po kliknutí na tlačítko budete pokračovat ve vaší žádosti.

Kalkulačka Stáhnout obrázek
Název firmy:
Cena zboží:
Telefon: nevyplněn


Vytvořit další
VYTVOŘIT

Další nabídka financování

Péče o zdraví, krásu i vašeho mazlíčka - spočítejte si orientační výši splátky.