Nabídka financování Oči
Oči
Oční lékařství v poslední době zaznamenalo velmi progresivní vzestup. V současnosti je možné velmi snadno léčit mnoho různých očních vad a provádět specializované zákroky. Často se však stává, že zákroky jsou finančně náročné a nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. Pacientovi poté nezbývá nic jiného, než daný zákrok odložit.
Mám zájem

Dostupná péče pro každého

  • Financování ošetření od 2 000 do 100 000 Kč
  • Měsíční odklad první splátky
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Nulové poplatky za sjednání úvěru
  • Zákaznická podpora

Denně se setkáváme s pacienty, kteří odkládají lékařský zákrok z důvodu nedostatku financí. Přemýšleli jsme, jak jim v takovém případě pomoci. Ve spolupráci s mnoha lékaři napříč Českou a Slovenskou republikou jsme tedy vytvořili způsob, jak tuto situaci snadno vyřešit. Financování oftalmologických zákroků pomůže řešit váš zdravotní stav. Stačí k tomu pouze pár kroků.


Postup je jednoduchý. Váš lékař určí celkovou cenu léčebného zákroku. Poté stačí vyplnit náš formulář s IČO lékaře, částkou zákroku, vaším e-mailem a telefonním číslem. Následně rovnou vyplníte žádost o financování na webu společnosti Essox. Zároveň vám do mailu pošleme informace k vyplnění žádosti. Po vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr obdržíte e-mailem návrh smlouvy k podpisu. Následně váš lékař nebo klinika obdrží peníze a vy tak můžete rovnou domlouvat termín zákroku.


Během tohoto jednoduchého procesu jsme vám neustále k dispozici na telefonu nebo přes e-mail. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Pomůžeme navrátit vašim očím skvělý zdravotní stav.

Spočítejte si výši splátky

Žádost o financování

Po odeslání vám zašleme na e-mail instrukce k vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr.

Informace k financovaní

Žádost

Po kliknutí na tlačítko budete pokračovat ve vaší žádosti.

Kalkulačka Stáhnout obrázek
Název firmy:
Cena zboží:
Telefon: nevyplněn


Vytvořit další
VYTVOŘIT

Další nabídka financování

Péče o zdraví, krásu i vašeho mazlíčka - spočítejte si orientační výši splátky.