Nabídka financování Estetika
Estetika
Krása a sebevědomí jdou ruku v ruce. Moderní estetické zákroky mohou zvýraznit vaši přirozenou krásu. Pomůžeme vám financovat procedury jako jsou botox, laserové ošetření, liposukce nebo plastické operace.
Mám zájem

Dostupná péče pro každého

  • Financování ošetření již od 2 000 do 150 000 Kč
  • Nulové poplatky za sjednání úvěru
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Zákaznická podpora

Estetická medicína se neustále vyvíjí a nabízí širokou škálu zákroků pro zlepšení vašeho vzhledu. Tyto procedury však často nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami a mohou být finančně náročné. 
 Chápeme, že možnost financovat tyto zákroky může být pro mnohé klíčová. Proto jsme ve spolupráci s řadou klinik estetické medicíny vytvořili jednoduchý a dostupný způsob financování.


Postup je jednoduchý. Váš lékař určí celkovou cenu léčebného zákroku. Poté stačí vyplnit náš formulář s IČO lékaře, částkou zákroku, vaším e-mailem a telefonním číslem. Následně rovnou vyplníte žádost o financování na webu společnosti Essox. Zároveň vám do mailu pošleme informace k vyplnění žádosti. Po vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr obdržíte e-mailem návrh smlouvy k podpisu. Následně váš lékař nebo klinika obdrží peníze a vy tak můžete rovnou domlouvat termín zákroku.


Během tohoto jednoduchého procesu jsme vám neustále k dispozici na telefonu nebo přes e-mail. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme.

Spočítejte si výši splátky

Žádost o financování

Po odeslání vám zašleme na e-mail instrukce k vyplnění žádosti o spotřebitelský úvěr.

Informace k financovaní

Žádost

Po kliknutí na tlačítko budete pokračovat ve vaší žádosti.

Kalkulačka Stáhnout obrázek
Název firmy:
Cena zboží:
Telefon: nevyplněn


Vytvořit další
VYTVOŘIT

Další nabídka financování

Péče o zdraví, krásu i vašeho mazlíčka - spočítejte si orientační výši splátky.