NEODKLÁDEJTE TO
Pomůžeme vám zajistit úhradu optimálního léčebného plánu pro vaše pacienty.
Staňte se partnerem
Silný partner pro financování

Společnost patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v celé České republice.

50+

Klinik a ordinací po
celé ČR.

8let

Na trhu.

1mil. Kč

Měsíční navýšení obratu
partnerům.

Naši službu využívají

Přidejte se k desítkám spokojených klinik a ordinací.

Jak funguje spolupráce

Pokud chcete svým klientům umožnit financování lékařského zákroku, kontaktujte nás, nebo využijte postup níže.

1
Pokud chcete svým klientům umožnit financování lékařského zákroku, kontaktujte nás. V sekci Možnosti partnerství vyplňte poptávkový formulář. Po jeho vyplnění vás budeme kontaktovat.
2
Podepište smlouvu o spolupráci
Abychom mohli převádět peněžní prostředky na léčebný plán přímo na váš účet, je potřeba uzavřít Smlouvu o spolupráci. Pokud nejste plátce DPH, budeme po podpisu smlouvy potřebovat informaci pro ČNB o spárování čísla účtu s vaší klinikou nebo ordinací - stačí nám screenshot z bankovnictví nebo náhled smlouvy s bankovním subjektem. Po zařazení vaší kliniky nebo ordinace do našeho systému začne být aktivní vaše IČO.
3
Informujte vaše klienty o možnosti financování
Klienty můžete informovat prostřednicvím letáku, který vám zašleme nebo je odkazovat na webovou stránku zdravijezivot. Z praxe víme, že ideální variantou je předat informaci o možnosti financování lékařského zákroku každému pacientovi. Řada našich partnerů vyplňuje poptávkový formulář společně s klientem - jemu pak na email dorazí veškeré informace. Pacient si vše pak řeší sám a my mu s procesem případně pomůžeme.
4
Obdržíte peníze na váš účet
Po schválení žádosti o úvěr ze strany vašeho klienta převedeme peníze na váš účet. Jedná se vždy o běžný bezhotovostní převod. Na účet kliniky bude částka připsána pod specifickým variabilním symbolem (VS) pro dohledatelnost. Klient je o převodu rovněž informován a je pobídnut si proaktivně naplánovat termín zákroku.

Možnost partnerství

Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat ohledně podpisu Smlouvy o spolupráci a rádi vám poskytneme další informace.

Kontaktní údaje
Informace o firmě

Pro partnerské kliniky
a ordinace

Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat ohledně podpisu Smlouvy o spolupráci a rádi vám poskytneme další infromace.

Smlouva o
spolupráci
Pro narovnání podmínek převodu peněz přímo na účet kliniky je potřeba uzavřít smlouvu o spolupráci.
Přidejte si logo
na svůj web
Stáhněte si logo s aktivním odkazem na váš web a informujte své pacienty o možnosti financování přes nás.
Leták do své ordinace
Pro přidání letáku na web zkopírujte HTML kód. Případně si leták stáhněte v PDF.
Klientský
servis
V případě dotazů jsme tu pro vás.

Často kladené dotazy

Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat ohledně podpisu.

Jak funguje spolupráce?
Pokud chcete vašim pacientům umožnit využít naše služby a rozložit si platbu za lékařský zákrok, staňte se naším partnerem. Proces je velice jednoduchý - stačí vyplnit poptávkový formulář výše. Můžete nás také kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Rádi zodpovíme vaše dotazy. Spolupráce s námi pro vás nebude znamenat žádnou administrativní zátěž. Pacient si vše zařídí sám a Vám jen přijdou do 3 dnů peníze na účet a můžete zahájit léčbu.

Jak zahájit spolupráci?
Pro zahájení spolupráce je potřeba uzavřít Smlouvu o spolupráci. Smlouva není závazná a slouží primárně k tomu, abychom mohli peníze převádět přímo od našeho partnera Essox do vaší kliniky nebo ordinace. 
Po podpisu smlouvy zaktivujeme do týdne vaše IČO a vy tak můžete začít nabízet pacientovi výhodné financování vámi zvoleného lékařského zákroku.
Jak celý proces funguje?
  1. Pacient se od vás dozví cenu zákroku.
  2. Sestřička nebo recepční vyplní na této stránce na pár kliknutí formulář, který odešle na email pacienta instrukce k financování. Dále mohou předat pacientovi leták (rádi zašleme), kde najde veškeré informace. Toto celé zabere 2 minuty.
  3. Pacient sám vyplní žádost o financování na partnerském webu spoluečnosti Essox. V případě potřeby jsme mu k dispozici a rádi mu poradíme - vy už se o nic nestaráte.
  4. Pokud se pacientovi žádost schválí a podepíše smlouvu, dostane klinika nebo ordinace do pár dní peníze na účet.
  5. Voláme pacientovi, že peníze máte na účtě a může si s vámi domluvit termín zákroku.
Bude mě spolupráce něco stát?
Ne - spolupráce je bezplatná. Navíc v případě, kdy se vaše klinika nebo ordinace aktivně zasadí do proaktivního komunikování našich služeb, pro vás máme připraven motivační systém odměn pro sestřičky a recepční.

Máme pro vás připravenou odměnu i v případě, kdy naše služby doporučíte dalším klinikám a ordinacím.
Kdo je vaším partnerem pro financování?
Spolupracujeme se společností Essox - největším poskytovatelem nebankovních finančních služeb v České republice vlastněným Komerční bankou.
Objednejte si propagační materiály k vám do ordinace

O nás

Zdravíježivot.cz je jediná digitální platforma svého druhu, která umožňuje pacientům profinancovat platbu za zdravotní ošetření u svého lékaře. Pacientům jsme přístupni online po dobu 24/7 z pohodlí domova.
Na možnost financování se ptejte u svého lékaře nebo zdravotnického zařízení v České republice.

Neodkládejte to. Zdraví je jen jedno.

Kontakt

VeZor live s.r.o. IČ: 03641635

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.
Vyberte si způsob, který vám nejvíce vyhovuje.

Napište nám
info@zdravijezivot.cz

Zavolejte nám
+420 773 053 773