Úvěr pro zvířata - na lékařské ošetření | Zdravijezivot.cz
40
page-template-default,page,page-id-40,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
úvěr pro zvířata

Úvěr pro zvířata

I zvířata často potřebují lékařské ošetření. Veterinární zákroky jsou bohužel často finančně náročné a nehradí je pojišťovna. Bez včasné léčby váš zvířecí mazlíček strádá a odkládání lékařského úkonu výslednou částku může pouze prodražit – naše služba úvěr pro zvířata vám pomůže.

Během naší praxe jsme se mnohokrát setkali s lidmi, kteří by svým mazlíčkům chtěli ulevit od bolesti či poskytnout kvalitní lékařskou péči, avšak jejich současná finanční situace to zcela nedovolovala. Přemýšleli jsme, jak lidem i jejich zvířecím miláčkům jednoduše pomoci financovat zdravotní péči.

Výsledkem je spotřebitelský úvěr pro zvířata. Jak snadné řešení, díky kterému budete moci zajistit kvalitní lékařské ošetření pro své mazlíčky. Vše zvládnete jednoduše v pár krocích.

Piktogram - úvěr pro zvířata

Váš veterinář vám vystaví cenovou kalkulaci daného zákroku. Tuto částku společně s IČO lékaře a vaším telefonním číslem vložte do kontaktního formuláře v sekci žádost o úvěr zde na našem webu úvěr pro zvířata. Po vyplnění formuláře vám přijde e-mailem smlouva, kterou podepíšete a odešlete zpět. Smlouva je zcela nezávazná až do jejího podpisu. Peníze na lékařský zákrok následně obdrží rovnou váš veterinární lékař na bankovní účet a tím je zákrok okamžitě uhrazen. Poskytněte kvalitní lékařskou péči vaším zvířecím miláčkům, my vám v tom pomůžeme. Přečtěte si, jak postupovat krok za krokem a využijte naší služby – úvěr pro zvířata.

Lékařské ošetření zvířat bývá finančně náročné. Pomůžeme vám dopřát vašemu mazlíčkovi tu nejlepší lékařskou péči – úvěr pro zvířata.

– Martin Karbusický,
manažer projektu

Dostupná péče pro každého.

  • Financování ošetření již od 2200 Kč
  • Měsíční odklad splácení
  • Rozložení splátek na 5–25 měsíců
  • Neustálá zákaznická podpora
    (Infolinka: +420 773 053 773 Email: info@zdravijezivot.cz)