Úvěr na oči

Oční lékařství v poslední době zaznamenalo velmi progresivní vzestup. V současnosti je možné velmi snadno léčit mnoho různých očních vad a provádět specializované zákroky. Často se však stává, že většina zákroků je finančně náročná a není hrazena zdravotní pojišťovnou. Pacientovi poté nezbývá nic jiného, než daný zákrok odložit.

V takovém případě musí snášet obtíže spojené se zhoršeným zrakem při běžných denních úkonech a současně dochází postupně ke zhoršování zdravotního stavu a výsledný lékařský zákrok se ještě mnohonásobně prodraží.

Denně se setkáváme s pacienty, kteří odkládají lékařský zákrok z důvodu nedostatku financí. Přemýšleli jsme, jak jim v takovém případě pomoci. Ve spolupráci s mnoha lékaři napříč Českou a Slovenskou republikou jsme tedy vytvořili způsob, jak tuto situaci snadno vyřešit.

Spotřebitelský úvěr na oftalmologické zákroky vám okamžitě pomůže řešit váš zdravotní stav. Stačí k tomu pouze pár kroků.

Váš ošetřující lékař vám vystaví kalkulaci, která určuje přesnou cenu vašeho zákroku. Následně tuto částku společně s IČO vašeho lékaře a vaším telefonním číslem vepište do našeho kontaktního formuláře. Po vyplnění vám přijde na e-mailem zpracovaná smlouva, kterou již jen podepíšete a odešlete zpět. Smlouva je nezávazná do chvíle podpisu. Peníze obdrží váš ošetřující lékař a zákrok bude okamžitě uhrazen.

Během tohoto jednoduchého procesu jsme vám neustále k dispozici na telefonu nebo zde v online chatu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Pomůžeme navrátit vašim očím skvělý zdravotní stav.

Dostupná péče pro každého.

  • Financování ošetření již od 2000 Kč
  • Měsíční odklad splácení
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Neustálá zákaznická podpora

Spočítejte si výši splátky

* Jedná se o orientační výpočet, pro přesný výpočet použijte naši žádost.

© Copyright ZDRAVIJEZIVOT.cz