Úvěr na oči - pomůžeme vám ke zdraví | Zdravijezivot.cz
32
page-template-default,page,page-id-32,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Úvěr na oči

Oční lékařství v poslední době zaznamenalo velmi progresivní vzestup. V současnosti je možné velmi snadno léčit mnoho různých očních vad a provádět specializované zákroky. Často se však stává, že většina zákroků je finančně náročná a není hrazena zdravotní pojišťovnou. Pacientovi poté nezbývá nic jiného, než daný zákrok odložit.

V takovém případě musí snášet obtíže spojené se zhoršeným zrakem při běžných denních úkonech a současně dochází postupně ke zhoršování zdravotního stavu a výsledný lékařský zákrok se ještě mnohonásobně prodraží.

Denně se setkáváme s pacienty, kteří odkládají lékařský zákrok z důvodu nedostatku financí. Přemýšleli jsme, jak jim v takovém případě pomoci. Ve spolupráci s mnoha lékaři napříč Českou a Slovenskou republikou jsme tedy vytvořili způsob, jak tuto situaci snadno vyřešit.

Spotřebitelský úvěr na oftalmologické zákroky vám okamžitě pomůže řešit váš zdravotní stav. Stačí k tomu pouze pár kroků.

Váš ošetřující lékař vám vystaví kalkulaci, která určuje přesnou cenu vašeho zákroku. Následně tuto částku společně s IČO vašeho lékaře a vaším telefonním číslem vepište do našeho kontaktního formuláře. Po vyplnění vám přijde na e-mailem zpracovaná smlouva, kterou již jen podepíšete a odešlete zpět. Smlouva je nezávazná do chvíle podpisu. Peníze obdrží váš ošetřující lékař a zákrok bude okamžitě uhrazen. Přečtěte si celý postup krok za krokem.

Během tohoto jednoduchého procesu jsme vám neustále k dispozici na telefonu nebo zde v online chatu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Pomůžeme navrátit vašim očím skvělý zdravotní stav.

karbusicky

Váš pohled na svět je jedinečný. Neodkládejte lékařský zákrok kvůli nedostatku financí.

– Martin Karbusický,
manažer projektu

Dostupná péče pro každého.

  • Financování ošetření již od 2000 Kč
  • Měsíční odklad splácení
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Neustálá zákaznická podpora