Úvěr na brýle

Mnoho pacientů akutně potřebuje brýle či kontaktní čočky, jejich situace jim však často nedovoluje tuto finančně náročnou investici. Často se tak stává, že nákup dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček odkládají. Během této doby se však může zrak nadále razantně zhoršovat, což způsobuje nemalé problémy v běžném životě a navíc se výsledná investice může mnohonásobně prodražit.

Během naší praxe jsme se několikrát setkali s pacienty, kteří tuto situaci chtějí řešit okamžitě, bohužel jim scházejí právě finanční prostředky. Rozhodli jsme se tedy najít řešení, které by jim usnadnilo život a okamžitě pomohlo od zdravotních problémů.

Spotřebitelský úvěr je jednorázová finanční injekce, která vám okamžitě pomůže uhradit výdaje spojené s nákupem dioptrických pomůcek. Ať už potřebujete nové dioptrické brýle nebo například kontaktní čočky, stačí jen pár kroků a mohou být vaše.

Váš oční lékař, nebo optik vám zpracuje cenovou kalkulaci na brýle nebo kontaktní čočky. Tuto cenu zadáte spolu s jeho IČO a vaším telefonním číslem do formuláře na stránce žádost o úvěr. Následně vám přijde e-mailem smlouva, kterou podepíšete a odešlete poštou zpět. Smlouva je zcela nezávazná až do jejího podpisu. Peníze obdrží přímo váš lékař nebo optik a vy si už jen vyzvednete vaše nové kontaktní čočky či brýle. Přečtěte si podrobný návod, jak postupovat krok za krokem nebo nás kontaktujte a my vám rádi pomůžeme.

Dostupná péče pro každého.

  • Financování ošetření již od 2000 Kč
  • Měsíční odklad splácení
  • Rozložení splátek na 6–36 měsíců
  • Možnost pojištění úvěru proti neschopnosti splácení
  • Neustálá zákaznická podpora

Spočítejte si výši splátky

* Jedná se o orientační výpočet, pro přesný výpočet použijte naši žádost.

© Copyright ZDRAVIJEZIVOT.cz