O nás - úvěry na lékařská ošetření | Zdravijezivot.cz
5
page-template-default,page,page-id-5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Neodkládejte péči o své zdraví

Pomůžeme vám okamžitě získat finanční prostředky pro vaše zdravotní zákroky.

Zdraví je život

Během let naší praxe jsme zjistili, že pacienti velmi často odkládají lékařské zákroky jen proto, že v současné chvíli nemají dostatek financí. To má za následek postupné zhoršování jejich zdravotního stavu a také úměrné zvyšování ceny lékařského zákroku.

Dlouho jsme přemýšleli, jak pacientům pomoci podstoupit zdravotní zákrok okamžitě, aniž by jim jakkoliv uškodil z hlediska jejich finanční stránky.

Účelový úvěr je skvělý způsob, jak pacientům dopomoci k okamžitému lékařskému zákroku, a přitom jim nezpůsobit finanční obtíže. Ať už vás čeká drobné lékařské ošetření v řádech tisíců korun nebo komplexní řešení celkového zdravotního stavu, pomůžeme vám jej realizovat hned bez zbytečných odkladů.

Stačí pouze pár kroků a váš zdravotní stav může být opět v pořádku. Přečtěte si, jak postupovat při žádosti o úvěr nebo nás kontaktujte a my vám rádi poradíme. Vaše zdraví je k nezaplacení. Pokud ale podstupujete zdravotní zákrok, který je třeba uhradit, nejste na to sami. Obraťte se na nás.

O mne

Až do svého 11. roku života jsem si užíval bezstarostnosti dětství. V tomto roce jsem však onemocněl cukrovkou, která zcela změnila můj život – a to nejen po zdravotní stránce, ale také mi ukázala, čemu se chci věnovat. Od tohoto okamžiku jsem věděl, že svůj život zasvětím zdraví ostatních. Vystudoval jsem zdravotní školu a stal se ze mne zubní technik a tomuto povolání se věnuji už více než 15 let. Současně s tím jsem svůj zájem začal směřovat i k dentální rentgenologii a dentální hygieně.

Ve své denní praxi se setkávám s pacienty, kteří by chtěli se svým zdravotním stavem něco udělat, bohužel na to nemají dostatek financí. Současně s tím vnímám, že české zdravotnictví v oblasti stomatologie má vysokou úroveň, ale systém pojištění k němu není dostatečně vstřícný. Proto jsem se rozhodl, že budu pomáhat lidem získat finanční prostředky, které mohou okamžitě zlepšit jejich zdravotní stav.

Pomůžeme vám získat úvěr na lékařské ošetření zubů, očí či veterinární ošetření vašeho zvířete. Neodkládejte péči o své zdraví.“

– Martin Karbusický,
manažer projektu a zubní technik