Jak postupovat při žádosti o úvěr | Zdravijezivot.cz
44
page-template-default,page,page-id-44,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Jak postupovat

Ať už potřebujete nové brýle, rovnátka, čeká vás operace očí nebo chcete poskytnout vašemu zvířecímu mazlíčkovi tu nejlepší veterinární péči, my vám s tím pomůžeme.

1

Váš lékař vám vypočítá cenu zákroku.

Do kontaktního formuláře zadejte cenu zákroku, vaše telefonní číslo a IČO vašeho lékaře

V případě, že IČO vašeho lékaře neznáte, nechte kolonku prázdnou, nebo zkuste dohledat IČO lékaře na internetu.

Po odeslání těchto informací budete přesměrováni do formuláře žádosti o úvěr na webu Essox. Ve formuláři na webu Essox v sekci “způsob podpisu” zvolte SMS (rychlejší způsob) nebo Papír ( klas. tištěná smlouva), následně „Komodita“ vyberte z možností . V sekci „Předmět nákupu“ poté vyberte dle účelu Vašeho úvěru, pokud nebude automaticky vyplněno.

Vyplňte formulář na webu Essox. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, napište nám nebo zavolejte. Jsme tu pro vás a rádi vám s vyplněním pomůžeme.

Po odeslání formuláře vám přijde e-mailem rozhodnutí o poskytnutí úvěru a informace, jak dále postupovat.

Pokud bude vaše žádost schválena, obdržíte e-mailem i smlouvu o úvěru. Smlouva je nezávazná až do jejího podpisu. Vytiskněte ji a podepište. Primární kontrolu totožnosti ověříme u vašeho lékaře. Společně s kopií dokladu totožnosti odešlete na adresu:

ESSOX s.r.o.

F. A. Gerstnera 52

370 01 České Budějovice

My kontaktujeme vašeho lékaře a finanční částku mu zašleme. Tím je váš lékařský zákrok uhrazen.

Co budete potřebovat?

Předem si nachystejte pár nezbytností, usnadní vám to vyplňování žádosti. Pro vyplnění žádosti o úvěr budete potřebovat:

  • IČO vašeho lékaře (najdete jej na razítku či dveřích ordinace).
  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas, kartičku pojištěnce nebo rodný list).
  • IČO vašeho zaměstnavatele – najdete ho na razítku nebo na internetu.
  • Informaci o tom, od kdy jste ve vašem současném pracovním poměru.
  • Váš čistý měsíční příjem a taktéž měsíční příjem celé vaší domácnosti.
  • Bankovní účet – pro uzavření smlouvy SMS podpisem je zapotřebí být majitelem bankovního účtu. Připravte si poslední 1-2 bankovní výpisy.
  • Informaci o tom, jaké jsou vaše celkové výdaje za bydlení – tedy náklady na energie i samotné prostory.
  • Pokud máte uzavřené půjčky či úvěry, je nutné znát také měsíční hodnotu všech vašich splátek.
  • Pokud máte uzavřené jakékoliv spoření či máte jiné pravidelné měsíční výdaje, taktéž budete potřebovat znát jejich výši.

Váš lékař vám vypočítá cenu zákroku, kterou zadáte do našeho formuláře. Současně s ním zde zadejte i jeho IČO a vaše telefonní číslo. V průběhu vaší žádosti vás budeme telefonicky kontaktovat a probereme s vámi všechny náležitosti a případně zodpovíme i vaše dotazy.

Kde zjistím IČO svého lékaře?

Pokud neznáte IČO vašeho lékaře, podívejte se na jeho razítko – zde bývá IČO uvedené. Případně jej také najdete na dveřích ordinace nebo ho vyhledáte na internetu. V mnoha ordinacích naleznete náš tištěný leták, do kterého váš lékař vyplní smluvenou částku i své identifikační číslo.

Po vyplnění vašeho telefonního čísla, IČO vašeho lékaře a částce zákroku budete přesměrováni do formuláře na webu Essox. Navigace vás jednoduše provede. Jestli si ale nebudete vědět s něčím rady, kontaktujte nás. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme. Pokud jste si nachystali všechny dokumenty zmíněné výše, nezabere vám průchod formulářem více než 30 minut.

Jak zjistím, kolik budu měsíčně splácet?

Na webových stránkách naleznete online kalkulačku, kde si vše můžete nastavit dle vašich možností a přání.

Vyplňte formulář a odešlete žádost. Na váš e-mail přijde zpravidla do několika minut rozhodnutí o poskytnutí úvěru. Pokud bude váš úvěr schválen, obdržíte i smlouvu o úvěru.

Smlouvu si přečtěte, vytiskněte a podepište. Pokud si s něčím nejste jisti, zavolejte nám. My vám cokoliv rádi vysvětlíme či jakkoliv poradíme.

Pošlete nám dva výtisky smlouvy na naši adresu. My následně uhradíme zákrok přímo u vašeho lékaře. A samozřejmě vám dáme vědět, že je již vše vyřízené.

Pro koho je úvěr vhodný?

Úvěr na lékařské ošetření očí, zubů nebo veterinární péči může získat kdokoliv, kdo má pravidelný příjem. Ať už jste tedy v důchodu nebo na mateřské dovolené, můžete o úvěr na lékařské ošetření bez problému požádat. Stejně tak o něj mohou žádat i cizinci žijící na území České republiky, podmínkou je opět doložit pravidelný příjem.